Kadınlar her yaşta her ortamda güzel gözükmek isterler. Küçüklükten itibaren başlayan kıyafet aşkı, yıllar geçtikçe büyüyerek devam eder.

Vücudunu tanıyan her kadın,  neler giyip neler giyemeyeceğini çok iyi bilir. Etek giymeyi seviyor ve dolabınızda farklı tarzlarda etekler olmasını istiyorsanız, pileli etekler dikkatinizi çekebilir. Pilelik etek kombini ile o estetikliği yakalayabilmek seçilen parçalarla mümkün oluyor. Yeni sezonda sıklıkla tercih edilen etekleri, maksi veya midi boyda tasarlanmaktadır. Son günlerde deri kullanılarak üretilmiş pileli etekler ise iddialı bir tarz oluşturma fırsatını sunar. Deri pileli eteğiniz ile beyaz renkli gömlek tercihi uyumlu olacaktır. Gömleğinizi detaysız olmalı ve mutlaka etek içerisine konulması gerekir.

Pileli etekler bedeninizi her zaman bir beden daha kalın gösterilebileceği için, üzerinize salaş bir üst seçmekten kaçınmalısınız. Daha çok üst bedeninize oturan parça seçerek kombininizi doğru bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Özel bir davete katılmak üzere maksi boy kahverengi bir pileli etek seçimi kolsuz beyaz ya da siyah bluz ile kombinlenebilir. Ayakkabı seçiminde topuklu modellerden yana olmanız, boyunuzu ve etek formunu daha net ortaya koyacaktır. Çanta seçimini ise küçük boy, etekle aynı renk tonlarında olan portföy ya da clunch tarzı çantalardan yana yapmalısınız. Pileli etek seçiminde ve kombininde tek dikkat etmeniz gereken madde, belinizin ön planda olması ve eteğin gözler önünde olabileceği renkteki doğru üst seçimidir.

Midi boy pileli etekler düztaban, babet tarzı ayakkabılar kullanılarak eşleşmelidir. Normal kumaştan tasarlanmış pileli pembe tonların bir etekle, doğum günü organizasyonuna katılabilir hatta sokak stilinizde de bu kombine yer verebilirsiniz. Yaz kış tercih edebileceğiniz joker bir parça olan etekler kazaklarla da tamamlanabilir. Yine tek kural kazak uçlarının etek içerisinde kalmasıdır. Etek beline kombininizle uyumlu kemer tercih edebilirsiniz.  Pileli etekler ile ayakkabı rengi aynı olduğunda ya da göze batmadığında bacak boyunuz daha uzun gözükecektir. Bu senenin favori renklerinden olan yeşil renkli pileli bir etekle kombin yapmaya, iş yerinizde veya günlük hayatta günün yıldızı olmaya ne dersiniz?