Gardırobunuzun olmazsa olmazı siyah kadın elbise alternatif kombinler ile neredeyse her ortamda kullanılabilir.

Kadınların ne kadar çok kıyafeti olursa olsun giyecek hiç bir şeyim yok diyip sürekli bu konuda şikayette bulunurlar. Hâlbuki bir dolap dolusu kıyafetleri bulunmakta hatta bazı kıyafetler etiketleriyle yer almaktadır. Aslında gidecekleri ortam için kıyafetleri değil kombin fikirleri yoktur. Genelde parça parça alışveriş yapan kadınlar bir bütün olarak aldıklarını toparladıklarında birbiriyle uyumsuz olduğunu görürler. İndirim ya da fırsat ürünlerinin gazına gelip almış oldukları onca gereksiz parça içerisinde her daim kolaylıkla kombinleyebilecekleri siyah elbiseler tabiri caizse adete kurtarıcı olarak dolabın o köşesinden göz kırpar.

Hem Şık Hem Rahat Siyah Elbiseler

Siyah elbise kombini yaparken hangi aksesuarla nasıl kombinleyeceğinize karar veremediyseniz vereceğim önerilere kulak kabartınız. Hem günlük rahatlık hem de aynı elbise ile akşam aftere partiye katılabileceğiniz mini siyah elbiseler mutlaka dolabınızda yer almalıdır. Sabah işe giderken ayağınızın rahat edeceği herhangi bir renk babet ve hava biraz serinse üzerinize alacağınız trençkotla günlük kombininizi tamamlayabilirsiniz. Akşam katılacağınız parti için ise yanınıza siyah stiletto ayakkabılarınızı almanız yeterli olacaktır. Kırmızı bir ruj ile partiye hazır hale gelecek, gecenin parlayan yıldız olabileceksiniz.

Siyahın Asaleti

Siyah kıyafetler her daim asil her daim şıklığın ta kendisidir. Nereye giderken nasıl kombinleyeceğiniz konusunda ise birkaç püf noktayı bilmeniz yeterli olur. Siyah elbiseler ile bir düğüne katılabilir, bir partiye gidebilirsiniz, günlük yaşantınızda tercih edebilirsiniz. Elbisenin detaylarına göre de doğru ayakkabı, çanta ve doğru saç, makyaj ile istediğiniz sonuca anında ulaşabilirsiniz.

Fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz kilolarınızı bir sihir gibi kapatacak olan siyah elbise fazla kilo bulunan bölgeyi en az 2 beden ince gösterecektir. Hem asil hem de müthiş bir kilo kapatıcısı olan siyah elbiseler ile artık her gün ne giyeceğim düşüncesine girmenize gerek yok. Eğer dolabınızda hiç siyah elbiseniz yok ise mutlaka en az 2 parça elbise edinmenizi vakti geldi de geçiyor bile!