Kadınları anlamak zor derler ama erkekleri anlamakta bir o kadar zordur. Doğru kişiyi bulduğunuzda onun ne istediklerini göz önünde bulundurup, adımlar atarak onu kaybetmezsiniz. Onun burcunun özelliklerini bilerek Burcuna göre erkek arkadaşın ne istiyor? Sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Koç Burcu Erkeği

Cinsellik konusuna diğer burcun erkeklerine göre daha çok önem veren koç erkeği, biraz aceleci davranabilir. Bununla birlikte ilişkiniz boyunca yaptığınız onu kızdıracak hareketlerde birden patlamaları mümkündür.

Boğa Burcu Erkeği

Sessiz bir o kadar da plancı olan boğa erkekleri çok konuşan kız arkadaşlardan hoşlanmazlar. Onun için netlik önemlidir. Sinsi olmak ya da arkasından iş çevirmeyi ise asla düşünmeyin! Boğazına düşkün boğa erkeğini bu yönde etkileyebilirsiniz.

İkizler Burcu Erkeği

Dakikalar içerisinde düşüncüleri değişen ikizler erkeği bir bakmışsınız gülerken birden pençelerini çıkarabilir. Aynı zamanda aşık olduğunda yapamayacağı göze alamayacağı hiçbir şey yoktur. Ona sevginizi vermeniz yeterlidir.

Yengeç Burcu Erkeği

Sessiz sakin ve dingin olan yengeç erkeği Burcuna göre erkek arkadaşın ne istiyor? Sorusunda sadece huzur istiyor cevabını verecektir. Kıskanç, hassas olan yengeci sakın ha sakın kıskandırmayın!

Aslan Burcu Erkeği

Giyimine kuşamına önem veren aslan erkeğine, beğeneceği tarzda giyim ürünleri alarak mutlu edebilirsiniz. Ayrıca çabuk bağlanan aslan erkeğini bol bol sevin ve ilgi gösterin.

Başak Burcu Erkeği

Oldukça zor bir kişiliğe sahip olan başak erkekleri, sahiplenici iyi bir karakter de olsa da peşinden koşturmayı da sevecektir.  Titiz ve temiz olan başaklar, tertipli kızlardan hoşlanır. Bizden söylemesi!

Terazi Burcu Erkeği

Kararsız terazi burcunu etkileme yolları arıyorsanız romantik bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Baş başa geçireceğiniz akşam yemeği ya da birlikte izleyeceğiniz güzel bir filmle onu mutlu etmek kolay!

Akrep Burcu Erkeği

Gözü kara, ketum ayrıca hissiyatı kuvvetli olan akrep cinselliğe düşkünlüğüyle bilinir. Sevgiliniz akrep burcuysa ona yakın olmanız sex oyunları ile etkilemeniz mutlu edecektir. Sevdiklerine karşı karizmatik olan akrep erkeğini üzmeyin…

Yay Burcu Erkeği

Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven yay, aynı zamanda kültür sanat alanında oldukça bilgi sahibidir. Onunla birlikte aktiviteler yapabilir, söyleşilere katılarak gönlünü hoş tutabilirsiniz.

Oğlak Burcu Erkeği

Burcuna göre erkek arkadaşın ne istiyor? Sorusunda ne istediğiniz net bir şekilde ortaya direk koyduğunu söyleyebiliriz. Azimli, çalışkan ve istediğini elde eden yapısı sayesinde sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan o sizi yönlendirecektir.

Kova Burcu Erkeği

Çoğunlukla gizemli takılmayı severler. Kova erkeği klişelerden hoşlanmaz. Kaçamak bir günü birlikte geçirerek, hayatınıza yenilikler getirecek kova erkeğini bulunca kaçırmayın!

Balık Burcu Erkeği

Nazik, düşünceli, dingin olan balık burcu erkeği yalnızca ilgi isteyecektir. Özellikle hastalandığınızda yanından ayrılmayarak ona şefkat göstermeniz etkili bir yol olabilir. Her şeyden kolay etkilendikleri için işiniz kolay olur.